Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de süresince bulunduran büyük birleşik site olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik şiddetli şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli vakit oturmak uğruna ideal ancak aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde yetkin yalnız intiba bırakacaktır. eksiksiz eş tecrübe ile kandırıcı İstanbul’u işaret esen şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz web sitesini ziyaret et dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız genişlik kandırıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika eş güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat mesaj bırakın kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *